Hakkımızda

iVEDi ÇEVİRİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD  ŞTİ

Hakkımızda kısaca…

2000’li yıllarda teknolojiyi en üst düzeyde kullanmakta olan iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti., şu anda Türkiye’nin önde gelen tercüme kuruluşlarından birisidir.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. standart çeviri hizmetleri ve daha fazlasını, bir çok programın kullanılmasıyla sunmaktadır ve bilgisayar ortamında çeviri konusunda Türkiye’deki en deneyimli kuruluşlardan birisidir.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Polonca, Çekçe, Slovakça, İtalyanca, Felemenkçe dillerinin yanı sıra Arapça, Farsça, İbranice ve Rusça çeviriler için gerekli bilgisayar yazılım ve donanımına sahiptir.

33 Dilden Türkçe’ye Türkçe’den 33 Dile kendi dilinde ve alanında mevcut tercüman kadrosu ile çeviri yapılabilmektedir.

Başlıca çeviri alanlarının önemli bir bölümünü; makine, elektrik, telekomünikasyon, elektronik, bilgi teknolojileri, ilaç ve diğer endüstri sektörlerinin projeleri oluşturmaktadır.

Çeviri konusunda en profesyonel hizmeti sunmakta olan yeminli ve sertifikalı çevirmen ekibimiz, en az beş yıllık çeviri deneyimine sahip olmanın yanı sıra teknik, sağlık, hukuk ve işletme konuları da dahil olmak üzere çeşitli uzmanlık alanlarında deneyimlidirler.

Her zaman teknolojiye ve gelişmeye açık bir profil çizen iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti., dünya standartlarında bir kuruluş olma yolunda yatırımlarını sürdürmektedir.

Comments are closed.