itercumeceviri.com redaksiyon

Redaksiyon

Sizin yada bir başka kişi tarafından yapılmış fakat doğruluğuna emin olamadığınız çevirilerinizde ilgili dillerde istenilen konulara odaklanmış yeminli tercümanlarımız ve ana dili olan mütercimlerimiz tarafından en son ve hatasız konuma getirdiğimiz düzeltme işlemimizdir. Basılı materyalin baskı öncesi hazırlıklarında, gerekse ekrandan yayın yapan her türlü ortamın redaksiyona ihtiyacı vardır. Dili daha etkin ve temiz kullanmak amacı ile redaksiyonu öneriyoruz.

Redaksiyon çalışmalarında; dil ve gramer kontrolü, kelime ve harf hatalarının düzeltilmesi, cümle yapısının eserin bütünlüğüne olan uyumunu ve bilimsel tutarlılığı kontrol ediyoruz. Bunu yapabilmek için de her metnin konunun uzmanları tarafından okunup redakte edilmesini sağlıyoruz.

Bu bağlamda;
» Makale ve edebi yazı redaksiyonu
» Kitap,dergi,broşür redaksiyonu
» İnternet sayfaları ve siteleri redaksiyonluğu danışmanlığı
hizmetlerimiz arasındadır.

itercumeceviri.com redaksiyon

itercumeceviri.com redaksiyonitercumeceviri.com redaksiyon

itercumeceviri.com redaksiyon

yeminli tercüme noter yeminli tercüme noter tasdikli tercüme noter onaylı tercüme akademik tercüme broşür katalog tercümesi edebi tercüme hukuki tercüme iş yazışmaları tercümesi kitap yayın tercümesi teknik tercüme tıbbi tercüme ticari tercüme noter yeminli tercüman yeminli çeviri noter yeminli çeviri noter tasdikli çeviri noter onaylı çeviri akademik çeviri broşür katalog çevirisi edebi çeviri hukuki çeviri iş yazışmaları çevirisi kitap yayın çevirisi teknik çeviri tıbbi çeviri ticari çeviri noter yeminli çevirmen deşifre redaksiyon masaüstü yayıncılık web yerelleştirme multimedya yerelleştirme yazılım yerelleştirme ana sayfa hizmetler fiyatlar sıkça sorulan sorular iletişim bilgileri site haritası index links
Kaliteli Hizmetin Adresi   Acil İşleriniz İçin   BT Tabanlı Çalışmalarımız   Mustafa Öner'in Web Sitesi