itercumeceviri.com teknik çeviri

Teknik Çeviri

Teknik çeviriler, özel ilgi alanı ve uzmanlık gerektiren çevirilerdir. Bunun bilinciyle, çeviri sürecinin başlatılması öncesinde metinler incelenerek çıkartılan terminoloji müşterimizle paylaşılır ve böylece metin içerisinde tutarsız terminoloji kullanımının önüne geçilir.

Her konuda elektronik cihazlar, kara, deniz, hava ulaşım araçları, kaldırma ve iletme makinaları, inşaat makinaları, tekstil makinaları, üretim makinaları, motor, aparat ve elektronik cihazların kurulum, fabrika makina kurulumları, bakım ve kullanım kılavuzlarının çevirisini kapsar. Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış teknik tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin çevirisi gerekli araştırmalar yapılarak üst düzeyde bir titizlik içinde yapılır. Ayrıca teknik şartnameler, fizibilite raporları, Çed Raporları, patent, bakım ve kullanım kılavuzları vb... teknik konuların çevirisi, alanlarında isim yapmış profesyonel mühendis ve dilbilimciler tarafından yapılmaktadır.

Tablo, grafik, şekil yönünden çok karmaşık olan dokümanlarınız, teknik personelimiz tarafından orijinalinden farksız bir biçimde tekrar tasarlanır ve hedef dilde çeviri dosyasına aktarılır.

Teknik Çeviri Alanında Sunduğumuz Çeviri Hizmetlerimizden Bazıları:

» Elektronik Çeviri Hizmeti
» Dijital Ortam Çeviri Hizmeti
» Etiket Çeviri Hizmeti
» Patent Çeviri Hizmeti
» Kalite Belgesi Çeviri Hizmeti
» Kalite Süreci Çeviri Hizmeti
» Teknik Makale Çeviri Hizmeti
» Teknik Resim Çeviri Hizmeti
» Prosedür Çeviri Hizmeti
» Kullanım Kılavuzu Çeviri Hizmeti
» Montaj Kılavuzu Çeviri Hizmeti
» İnceleme Raporu Çeviri Hizmeti
» Teknolojik Çeviriler
» Bilgisayar Çevirileri
» Teknik Belge Çeviri Hizmeti
» Diğer Her Türden Teknik Doküman Çeviri Hizmeti

Teknik Çeviri Hizmetleri Verdiğimiz Diller:

itercumeceviri.com teknik çeviri

itercumeceviri.com teknik çeviriitercumeceviri.com teknik çeviri

itercumeceviri.com teknik çeviri

yeminli tercüme noter yeminli tercüme noter tasdikli tercüme noter onaylı tercüme akademik tercüme broşür katalog tercümesi edebi tercüme hukuki tercüme iş yazışmaları tercümesi kitap yayın tercümesi teknik tercüme tıbbi tercüme ticari tercüme noter yeminli tercüman yeminli çeviri noter yeminli çeviri noter tasdikli çeviri noter onaylı çeviri akademik çeviri broşür katalog çevirisi edebi çeviri hukuki çeviri iş yazışmaları çevirisi kitap yayın çevirisi teknik çeviri tıbbi çeviri ticari çeviri noter yeminli çevirmen deşifre redaksiyon masaüstü yayıncılık web yerelleştirme multimedya yerelleştirme yazılım yerelleştirme ana sayfa hizmetler fiyatlar sıkça sorulan sorular iletişim bilgileri site haritası index links
Kaliteli Hizmetin Adresi   Acil İşleriniz İçin   BT Tabanlı Çalışmalarımız   Mustafa Öner'in Web Sitesi