itercumeceviri.com teknik tercüme

Teknik Tercüme

Teknik tercümeler, özel ilgi alanı ve uzmanlık gerektiren tercümelerdir. Bunun bilinciyle, tercüme sürecinin başlatılması öncesinde metinler incelenerek çıkartılan terminoloji müşterimizle paylaşılır ve böylece metin içerisinde tutarsız terminoloji kullanımının önüne geçilir.

Her konuda elektronik cihazlar, kara, deniz, hava ulaşım araçları, kaldırma ve iletme makinaları, inşaat makinaları, tekstil makinaları, üretim makinaları, motor, aparat ve elektronik cihazların kurulum, fabrika makina kurulumları, bakım ve kullanım kılavuzlarının tercümesini kapsar. Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış teknik tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin tercümesi gerekli araştırmalar yapılarak üst düzeyde bir titizlik içinde yapılır. Ayrıca teknik şartnameler, fizibilite raporları, Çed Raporları, patent, bakım ve kullanım kılavuzları vb... teknik konuların tercümesi, alanlarında isim yapmış profesyonel mühendis ve dilbilimciler tarafından yapılmaktadır.

Tablo, grafik, şekil yönünden çok karmaşık olan dokümanlarınız, teknik personelimiz tarafından orijinalinden farksız bir biçimde tekrar tasarlanır ve hedef dilde tercüme dosyasına aktarılır.

Teknik Tercüme Alanında Sunduğumuz Tercüme Hizmetlerimizden Bazıları:

» Elektronik Tercüme Hizmeti
» Dijital Ortam Tercüme Hizmeti
» Etiket Tercüme Hizmeti
» Patent Tercüme Hizmeti
» Kalite Belgesi Tercüme Hizmeti
» Kalite Süreci Tercüme Hizmeti
» Teknik Makale Tercüme Hizmeti
» Teknik Resim Tercüme Hizmeti
» Prosedür Tercüme Hizmeti
» Kullanım Kılavuzu Tercüme Hizmeti
» Montaj Kılavuzu Tercüme Hizmeti
» İnceleme Raporu Tercüme Hizmeti
» Teknolojik Tercümeler
» Bilgisayar Tercümeleri
» Teknik Belge Tercüme Hizmeti
» Diğer Her Türden Teknik Doküman Tercüme Hizmeti

Teknik Tercüme Hizmetleri Verdiğimiz Diller:

itercumeceviri.com teknik tercüme

itercumeceviri.com teknik tercümeitercumeceviri.com teknik tercüme

itercumeceviri.com teknik tercüme

yeminli tercüme noter yeminli tercüme noter tasdikli tercüme noter onaylı tercüme akademik tercüme broşür katalog tercümesi edebi tercüme hukuki tercüme iş yazışmaları tercümesi kitap yayın tercümesi teknik tercüme tıbbi tercüme ticari tercüme noter yeminli tercüman yeminli çeviri noter yeminli çeviri noter tasdikli çeviri noter onaylı çeviri akademik çeviri broşür katalog çevirisi edebi çeviri hukuki çeviri iş yazışmaları çevirisi kitap yayın çevirisi teknik çeviri tıbbi çeviri ticari çeviri noter yeminli çevirmen deşifre redaksiyon masaüstü yayıncılık web yerelleştirme multimedya yerelleştirme yazılım yerelleştirme ana sayfa hizmetler fiyatlar sıkça sorulan sorular iletişim bilgileri site haritası index links
Kaliteli Hizmetin Adresi   Acil İşleriniz İçin   BT Tabanlı Çalışmalarımız   Mustafa Öner'in Web Sitesi