itercumeceviri.com web yerelleştirme

Yerelleştirme

Multimedya yerelleştirme adı altında verilen tercüme de yerelleştirme hizmeti, özetle bir metnin tercümesinde yer alan kültür veya kavrayış biçimine göre farklılıklar gösterebilecek deyim veya terimlerin ilgili kültür tarafından kavranabilecek ve anlamını muhafaza edebilecek şekilde çevrilmesidir. Gerek tercümenin kalitesi gerekse yazılı iletişimin amacını ulaşması ancak yerelleştirme ile mümkündür.

Tıpkı metinlerde olduğu gibi, web sitelerinin kod sistemlerinde de yerelleştirme mutlak bir ihtiyaçtır. Bünyemizde hizmet veren yerelleştirme mühendislerimiz, web siteleri, özel yazılımlar ve multimedya dokümanlarının yerelleştirilmesi konusunda dünya standartlarında hizmet üretmektedir

Yerelleştirme yaptığımız alanlar:

» Web sitesi
» Bilgisayar yazılımları
» Doküman
» Multimedya Ürünleri


Yazılım ve web siteleri metinlerinin ardında yoğun program kodları bulunmaktadır. Bu programların farklı dillere çevrilebilmesi için yerelleştirme mühendislerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Web Sitesi Lokalizasyonu

Internet günümüzün en etkin tanıtım araçlarından birisidir. Şu anda bizim sitemizi incelemekte olduğunuzu ve bize Internet vasıtasıyla ulaştığınızı düşünürsek fazla söze gerek kalmayabilir.

Web sitesi yerelleştirmesi veya küreselleştirmesi sayesinde kültürel ve dilsel engelleri aşabilirsiniz

Salt tercüme yeterli olmadığından, aşağıda yer alan diller ve kodlarla birlikte Web sitesi yerelleştirmesi yapılmaktadır.

Size gerekli tüm teknik desteği profesyonel tercüme bürosu olarak vermeye hazırız.

» ASP, JSP, PHP
» HTML Çevirisi
» Grafik Çevirisi
» XML Çevirisi
» FLASH Site çevirisi
Çok dilli yayın yapacak Web siteniz için bizimle temasa geçebilirsiniz

Yazılım Lokalizasyonu

Yazılım için çözümlerimiz; kullanıcı ara yüzleri, çevrimiçi ve basılı dokümantasyon, eğitim materyalleri ve veritabanları için vermekteyiz.

Yazılım yerelleştirme; kullanıcı ara yüzlerinin farklı dillere tercüme edilmesi ve farklı bir kültüre uyarlanmasıdır.

Multimedya Yerelleştirme

Yeni iş imkanlarına olanak sağlayan ve şirketlerin büyümesinde önemli bir rol oynayan Internet ortamında rekabet edebilmek; kaynak dosyalardan grafiksel kullanıcı arabirimlerine, kullanım kılavuzlarından yardım dosyalarına, statik ve dinamik grafiklerden simgeler ve seslere kadar multimedya ürününüze ait her bileşeninizi küreselleştirmek için sizlere vazgeçemeyeceğiniz yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.


itercumeceviri.com web yerelleştirme

itercumeceviri.com web yerelleştirmeitercumeceviri.com web yerelleştirme

itercumeceviri.com web yerelleştirme

yeminli tercüme noter yeminli tercüme noter tasdikli tercüme noter onaylı tercüme akademik tercüme broşür katalog tercümesi edebi tercüme hukuki tercüme iş yazışmaları tercümesi kitap yayın tercümesi teknik tercüme tıbbi tercüme ticari tercüme noter yeminli tercüman yeminli çeviri noter yeminli çeviri noter tasdikli çeviri noter onaylı çeviri akademik çeviri broşür katalog çevirisi edebi çeviri hukuki çeviri iş yazışmaları çevirisi kitap yayın çevirisi teknik çeviri tıbbi çeviri ticari çeviri noter yeminli çevirmen deşifre redaksiyon masaüstü yayıncılık web yerelleştirme multimedya yerelleştirme yazılım yerelleştirme ana sayfa hizmetler fiyatlar sıkça sorulan sorular iletişim bilgileri site haritası index links
Kaliteli Hizmetin Adresi   Acil İşleriniz İçin   BT Tabanlı Çalışmalarımız   Mustafa Öner'in Web Sitesi